Jste zde

24. Aprílový Blouďák

Kde to bude: 

Kdy to bude: 

04.04.2014 - 19:24 - 06.04.2014 - 12:12

Naše klubovny: 

Žádná

Ano a je tu Aprílový Blouďák pro rok 2014 a to již 24. ročník.

Termín je pevný, neváhejte se hlásit ( zde je kontaktní formulář, posílejte na 21. oddíl RS)

Co je vlastně Blouďák?
Je to již 24. ročník tradiční akce pořádané v Ústí nad Labem neštěmickým roverstvem.  Každý rok se snažíme připravit zajímavé zážitky a prostor pro poznání jiných skautů. Jedná se o závod skupin sestavených na místě ze všech účastníků. R&R si buď můžou vyzkoušet roli závodníka, nebo nám pomoci s průběhem.

 

Jak to bude probíhat?
V pátek se sejdeme před obchodním centrem Fórum (zde) v 19,24. Když přijedete o trošku později, nic se neděje, dejte nám prosím vědět. Poté se přesuneme do tělocvičny, kde budeme spát (alespoň to tam plánujeme dělat my : D). Krátce si povíme co a jak a necháme vás vyspat – přece jen to budete později potřebovat.
V sobotu vás po brzkém a krutém budíčku bude čekat samotný závod. Vyrazíte do ústecké divočiny. Délka trasy záleží na vás. Pokud naleznete stanoviště, budou pro vás připravené nevšední a nezapomenutelné zážitky. V pozdních hodinách bude z přeživších vybraná vítězná skupinka hrdinů.
V neděli pak společně uklidíme, co jsme napáchali, a ve 12:12 vás pošleme zpět domů.

Co potřebujete vědět?
Spát se bude v tělocvičně (vemte si spacák a karimatku). K dispozici bude rychlovarná konvice a elektrická plotýnka pro ohřátí něčeho menšího.  Pro zahnání žízně připravíme čaj. Pitná voda je samozřejmostí. Také vás prosíme, aby jste se trochu připravili a přivezli si opravdové oblečení superhrdiny – může být i smyšlený. Počítejte s tím, že hrdinové ve svém kostýmu zachraňují svět a někdy i vesmír. Určitě se nezapomeňte podívat na zvadlo ;)

Těšíme se na vás!

(v případě dalších dotazů 776 680 713 – Mat a.k.a Martin Novotný) 

Reportáže