Jste zde

Mikulášská očima Kačera

Původní akce: 

Ahoj, tak jsem se rozhodl po dlouhé době zase napsat nějakou tu reportáž. Páteční cesty do Kravař jsem se boužel zůčastnit nemohl (kvůli závěrečnemu věnečku na tanečních). Ale rozhodl jsem se dorazit na páteční sraz. Na srazu jsem si trochu pokecal, ale když jsem zjistil, že vlak má zpoždění, musel jsem odejít.

 Další den jsem to trochu časově nezvládal. V 9:30 jsme měli s Matějem domluvený sraz u klubovny a teprve v devět jsem začal strkat věci do baťohu. Na poslední chvíli jsem zjistil, že si nemohu vzít oblek - můj převlek na Mikulášký bál (chtěl jsem být Ampér). Tak jsem tedy v 9:20 vyrazil (můj dům je od klubovny 10 minut svižné chůze). Ke klubovně jsem dorazil přesně na čas, stejně jako Matěj s Lušťou. Naložili jsme vše potřebné (zvukotechniku) a vyjel jsme směr Úštěk. Matěj litoval, že není větší námraza, aby mohl vyskoušet svoje auto na ledě.

Do Úštěka jsme dorazili s dost velikým předstihem tak jsme šli do cukrárny. Vevnitř jsme se zahřali a venku jsme potkali Jerry. Po chvíli přišel zbytek. V muzeu jsme museli být až za půl hodiny tak jse hráli co bychom si vzali na ostrov. Na ostrov bychom si vzali - lano, mobil, minecraft, generátor. zásuvka, benzín knížku, nůž, Kofolu, úl, štěrk, potom tak ještě byly boty, deka a zbytek si nepamatuju tak mi to napište ať to doplnim Úžasný . Čerti naštěstí nikoho z nás nevzali. Hodino a půlový rozchod jsme strávili v pizzerii. Já Lušťa a Maťej jsme odjeli do kavař a odnesli dovnitř zvukotechniku. zabavovali jsme se házení míčů všude kolem. Když se všichni vrátili, Matěj a spol nám připravili překážkovou dráhu jako etapu. Někdo asi pořádně neposlouchal a tak byl v prvním kole pomalejší, ale naštěstí jsme měli i druhé kolo, kde se všichni zlepšili. Výsledky nám boužel neřekli a podle mě jsou rysi jasně prvníŠlápnul vedle. Nějak se nám podařilo vyháknout provázek z kladky na kruzích, tak jsme se ho snažili různě vyháknou avšak neúspěšně. Přiblížil se začátek Mikuláškého bálu - čas na převlkeky. Boužel jsem neměl svůj oblek tak jsme chtěl mít alespoň nějaký pokus. Boužel se na mě fyzika vždy vykašle a nikdy pořádně nefunguje. A navíc mi Prokec - elektikář zkratoval mojí jedinou LEDkuPlačící. Matěj mi naštěstí poradil abych šel za Archiméda - je to jednoduchý kostým, protože na sobě nemusíte mí skoro nic. Bál probíhál v pohodě i když zábava občas docela vázla. Čert si znovu naštěstí nikoho nevzal. Čas po bále jsme vyplnili hraním ping-pongu. Někdo jezdil ve formuli, někdo spal a roveři měli vlastní zábavu. Ráno jsme uklízeli. S Kakaem jsem vynášel odpadky. Cesta domů už proběhla bez problémů.

Díky za pěknou výpravu a těším se zase na přes rok!

 

PS: Kdyby jste měli připomínky tak mi napšte já je opravím.

PS2: Nevím kdo tam všechno byl tak mi napište kdybyste na výpravě byli, ale vseznamu nejste...

  • Fotek v reportáži: 0
HonzaH
Obrázek uživatele HonzaH
Offline
Naposledy viděn: 1 týden 1 den zpět
Registrace na webu: 02.04.2017 - 19:41
já v seznamu chybím... Ríša

já v seznamu chybím... Ríša měl kofolu.

 

Admin
Obrázek uživatele Admin
Offline
Naposledy viděn: 2 týdny 15 hodin zpět
Registrace na webu: 24.10.2011 - 13:19
Hej hej a co "KRKOLOMNÁ"

Hej hej a co "KRKOLOMNÁ" etapa :)
Jdu pripravit fotky...

Zajíc
Obrázek uživatele Zajíc
Offline
Naposledy viděn: 1 týden 6 dnů zpět
Registrace na webu: 31.10.2011 - 20:54
Ríša měl kofolu :D

Ríša měl kofolu :D

Mort
Obrázek uživatele Mort
Offline
Naposledy viděn: 2 týdny 15 hodin zpět
Registrace na webu: 26.02.2015 - 19:30
Tak já i Elda chybíme :D

Tak já i Elda chybíme :D Smějící se