4. skautský ples, registrace

Pozor toto je již negarantovaná registrace
kapacita stolů byla naplněna, řešíme navýšení kapacity, nebo uvolníme nezaplacené lístky. Objednávka tedy funguje, ale bez garance.

Srdečně vás zveme na čtvrtý Skautský ples střediska Šíp Neštěmice, který se uskuteční dne 23. 02. 2019 (sobota) v Ústí nad Labem, sál v Důlcích od 19:00 do 02:00 ráno následujícího dne. Sál se pro návštěvníky plesu otevře již v 18:30 hodin. Vstup je pro osoby 15 let +, mladší jen v doprovodu rodičů.

Tento formulář slouží k závaznému objednání a zaplacení lístků. Rezervace je potvrzena jen zaplacením.
Kopie těchto řádků vám dorazí mailem. Máte-li uživatelský účet zde na webu, přihlaste se prosím! (tím si vše zjednodušíte, data se níže předvyplní)
Pro účast je nutné použití tohoto formuláře.
Každý může objednat libovolný počet lístků.
Počet dostupných lístků je omezený, přednost mají ti, kteří si lístek objednají dříve (Neboli kdo dřív pošle, ten dřív mele!).
Pokud již nepůjde vyplnit pole pro rezervaci lístků, byly vyprodány. Můžeme vás telefonicky, či emailem kontaktovat jako náhradníky, pokud rezervaci odešlete.
Do pole POZNÁMKA prosím uvádějte informaci, pakliže jí znáte, k jakému stolu chcete posadit, či k jaké objednávce (jméno osoby) se chcete přidat. My se vás následně budeme snažit podle těchto preferencí posadit ke stolům. 

Platba:
200 Kč za osobu (za 1 lístek)

Preferujeme platbu převodem, nicméně umožňujeme i platbu v hotovosti.
Převodem - detaily a číslo účtu budou poskytnuty (zaslány) na vyplněnou emailovou adresu po odeslání formuláře (p.s. pakliže vám email s platebními údaji nepřišel, prosíme vás nejprve o kontrolu vaší emailové schránky, je totiž možné, že byl email automaticky přesunut do kategorie SPAM!! Pakliže email skutečně nedorazí, kontaktujte nás přes FB událost do zprávy či přes email 21@sipnestemice.cz se žádostí o nápravu)

 

Hotově - částku osobně předat některému z vedoucích oddílů. 

Platbu očekáváme do 7 dnů od odeslání formuláře. Po obdržení celé částky za objednané lístky obdržíte potvrzovací email o rezervaci.
Předání lístků preferujeme na plese, nebo dle osobní domluvy.

Jak to bude v sále:
Sezení: Stoly jsou po 8 lidech, při pozdějších objednávkách je nutné počítat s rozdělením skupiny k více stolům (najdete nové kamarády?Laughing)
Pití: K dispozici budou vybrané alkoholické i nealkoholické nápoje, jako například pivo, víno, kofola, káva, čaj atp.
Jídlo: Bude možné zakoupení různých dobrot (např. bramborové lupínky, arašídy, křupky, chlebíčky atp.).
Konzumaci jídla a pití si každý platí sám!!
K dispozici bude hlídaná šatna s obsluhou (za poplatek 10 Kč)
K tanci a poslechu bude hrát živá hudba a k zábavě poslouží bohatý program.
Vstup povolen pouze ve společenském oděvu, nebo ve skautském kroji.

Parkování v místě konání plesu:
Odhadem je k dispozici 15 míst (vedle sálu a na protější straně silnice). Popř. je možné zaparkovat v centru (v pátek od 18:00 zdarma kdekoliv).


Ubytování:
Možnost ubytování na klubovnách skautského střediska Šíp Neštěmice (viz. odkaz). Kapacita ubytovacích míst je +-50. Spaní ve skautském stylu, tedy karimatka a spacák na zemi. V klubovnách se topí. K dispozici je kuchyňka a WC (bez sprchy). Cena ubytování 40 Kč/osoba/noc.
Kousek od klubovny (cca 10 min pěšky) je k dispozici Penny Market, kousek dál pak Billa.
Klubovny bude nutné opustit do 12:00 (dne 25. 2. 2018).
Pokud pole pro rezervaci ubytování nepůjde vyplnit, kapacita klubovny byla naplněna.

Doprava:
Možnost využít MHD z Mírového náměstí na zastávku Vojanova (trolejbusy č. 51, 55, 56, 57, 58, 59, noční 46). Cena lístku je 18 Kč (20 Kč sms jízdenka).
Pěšky z Mírového náměstí cca 20 minut. Z místa konání plesu je to taktéž cca 20 minut.
Autem (u klubovny je k dispozici free parkoviště ZOO).

Z místa konání plesu se na klubovnu musí dopravit každý sám. Po skončení plesu bude organizován přejezd, či přechod (záleží, jestli pojede trolejbus) ke klubovně pod vedením člena střediska Šíp Neštěmice. V případě dřívějšího odchodu z plesu (před koncem) bude nocležníkům umožněn vstup na klubovny po předchozí domluvě.

V případě dalších dotazů můžete kontaktovat Admina zde.
Zvadlo je zde


Těšíme se na vás!

Kdo ze střediska Šíp Tě pozval? (A ví o tom)