Jste zde

Podzimní světlušácká výprava

Původní akce: 

Tak a další výprava za námi.

Tentokrát jsme si se světluškama užily celodenní výlet do Děčínského aquaparku. Vyzkoušely jsme si tobogány, "divokou řeku", výřivku, hry v bazénu a nějakou tu dobrotu k obídku.

Ani jsme se nenadály a už byl pomalu čas na návrat. No to víte, několik hodin řádění, ani se nám nechtělo ťapat, ale vidina dobré večeře a večerního programu nás přeci jen zlákala, tak se nám na vlak pelášilo o to lépe.

Při návratu jsme zažily ještě trochu toho dobrodružství se zabouchnutými klíči, ale to k tomu patří a zase jsme měly aspoň možnost zahrát si sochy, balónky a jehlu a další šílené hry.

Takovéhle aktivita jednoho skoro zmůže, ovšem večeře se sama neudělá, tak světlušky sebraly poslední síly a vrhly se na přípravu delikatestních jednohubek s ještě luxusnější vajíčkovou pomazánkou, šunkou a sýrem a pekelně pikantní česnečkou.

Pak už jsme zbývalo připravit palačinky na snídani a hurá do spacáčků k pohádce. No co vám budeme vyprávět, napucly jsme se k prasknutí, zarelaxovaly u pohádky a v deset odpadly za vlast.

Ráno jsme zbouchaly všechny palačinky, pořádně poklidily na klubovnách a pak hurá domů odpočívat po náročné výpravě.

 

Tak snad si holky výpravu užily dosyta a uvidíme se zase zase brzy!

Tým Z+P+N+T

 

P.S. Omlouvám se za horší kvalitu fotek, je to focené z mobilů.

  • Fotek v reportáži: 0